12 червня
у ліцеї відбулося чергове засідання педагогічної ради за темою «Позитивний імідж школи – неодмінна умова успішної освітньої діяльності сучасного закладу освіти».Метою педради було визначено: розкриття змісту поняття «імідж закладу освіти»; визначення основних компонентів іміджу сучасної школи та форм організації роботи зі створення іміджу вчителя й школи. Завдання :
– визначити шляхи підвищення привабливості школи для батьків, учнів, громадськості;
– сприяти наданню якісної освіти, поліпшенню соціально-психологічного мікроклімату в колективі;
– розробити певні пріоритети створення позитивного іміджу закладу;
– проаналізувати роль професіоналізму вчителя у формуванні позитивного іміджу школи-ліцею, розвитку особистості та творчого потенціалу учнів і вчителів.
Педагогічна рада пройшла дуже продуктивно, насичено, змістовно, невимушено в формі обміну досвідом та відкриття шляху до нових вершин професійної майстерності.

