31 травня для всіх школярів пролунав останній дзвоник, сповістивши про завершення навчального року. Ліцей 16 не зупинився у наданні освітніх послуг і став одним з освітянських островків, де протягом двох тижнів, з 03 по 14 червня, функціонував освітній хаб для всіх охочих надолужити прогалини в навчанні. Майже 110 учнів з 5- го по 10-й клас відвідували заняття з математики, української, англійської, німецької та французької мов. Також проводилися заняття з фінансової грамотності. Готуючись до зустрічі з дітьми, вчителя намагалися підготувати матеріал та створити незвичайні завдання, за допомогою яких учням легше було запам’ятати матеріал. Заняття проходили у вигляді нестандартних уроків, ігор, змагань команд, тощо. Сподіваємося, що учням було цікаво і вони провели час з користю для себе.

