30.05- четвер, звичайний робочий день, так? Але тільки не для наших “живчиків” з 5-А класу ( класний керівник- Кулєшова Олена Олегівна), які перетворили його на яскраве, ягідне Свято! Чому? Тому що в цей день відвідали смачний і такий привабливий Беррі Ленд. Пройшли квести, де дізналися цікаві факти про життя і зростання таких смачних дарів, як полуниця, малина, лохина. Покаталися на паровозику по ягідних плантаціях і побачили як вирощують цю смакоту. Учні відвідали майстер- класи з виготовлення саморобних брелоків, які повезли додому як подарунки. Насолодилися вражаючими краєвидами рідного краю. Пострибали на тарзанках, батутах, розважилися на сучасних гойдалках. І, звичайно, ж поласували свіжою полуницею із пиріжечками і компотом. Всього за один день діти отримали безліч позитивних емоцій, яскравих вражень, нових знань і навичок! Щиро вдячні всім, хто долучився! Адміністрації- за підтримку, батькам- за довіру, класному керівнику- за яскраво проведений час разом!

