4 ЧЕРВНЯ в Україні запроваджено державний пам’ятний день -вшанування пам’яті дітей,які загинули внаслідок російської агресії.
Сьогодні в ліцеї 16 відбулась акція “Голоси дітей”із вшанування памʼяті загиблих маленьких українців.Здобувачі освіти причепити дзвіночки на серце ,які символізують голоси українських дітей,які ми вже ніколи не почуємо. Найсильніший,невимовний біль усієї України, коли гинуть діти.Біль кожного з нас. Варварська,нещадна,жорстока,неспровокована війна забирає життя наших діточок… українських діточок. Тому ми мусимо зупинити ворога!Зупинити та перемогти!Світла пам’ять кожному сину та кожній донечці України. Слава Україні! Героям Слава !
https://www.facebook.com/100029910620081/videos/955758099665599
