Хочу висловити велику подяку колективу Колегіуму за відмінний результат після закінчення учбового закладу, за те, що Ви змогли побачити та розкрити в маленькому Нікіті, який прийшов 11 років тому в перший клас до Пономаренко В.І ., а потім Ткаченко І.В. Кожен з вчителів вкладаючи свою любов і майстерність в вихованні та навчанні Ви створили всі умови щоб у дітей зʼявилось бажання навчатися, та було прагнення до пізнання навколишнього світу, заохочували брати активну участь у житті закладу і за її межами, розвиватися як особистість. Так вийшло що Нікіта закінчив навчання в іншому учбовому закладі, але по праву наш успіх – це успіх завдяки Вашому колективу Колегіуму 16.

