Літо має бути не лише веселим та спекотним, але й пізнавальним. Тож учні 7а пройшли тренінг з домедичної допомоги за підтримки Золота година.У дружній атмосфері відпрацювали навички з надання домедичної допомоги, що набувають ще більшої актуальності в умовах війни. Особливо приємно було навчитися цього в оновленій та комфортній актовій залі.
Дякуємо за знання терпіння інструкторам – ви чудові!

