14 червня в ліцеї відбулось урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам дев’ятих класів.![]()
![]()
![]()
Це святкова й визначна подія для всіх дев’ятикласників,оскільки це їх перший документ,який засвідчує про наполегливу щоденну працю. Прозвучали вітання від директора ліцею Віти Віталіївни,класних керівників,батьків та учнів. Гарних канікул Вам, дорогі діти! Міцного здоров’я,мирного неба і до зустрічі у вересні!

