Posted on 20/05/2024 By Ліцей №16 Вітаємо переможців міського конкурсу малюнків “Моя мама – найкраща”: Шульженко Архіп (9-А клас) – ІІ місце, Баглай Олександр (5г клас) – ІІІ місце. Бажаємо хлопцям нових творчих перемог!!! Новини