Учні Колегіум Шістнадцять долучилися до озеленення Обителі Богородиці – Козацька церква Пресвятої Покрови ПЦУ (м. Кам’янське).
Надзвичайний звичайний день) Сьогодні приймали в гостях на подвірʼї храму учнів та викладачів рідного колегіуму. Самостійно, з маленьких зерняток, учні виростили справжні німецькі дуби, яблуні, канадські клени та, що стало великою несподіванкою – секвою. Моє серце священника сповнене великої духовної радості та благодаті. Подумайте, скільки добра і любові вкладено вчителькою у серця семикласників. Вони настільки люблять ростити, творити, доглядати за рослинами, що з маленького насіння виростили цілі, унікальні дерева. Мали бажання самим висадити їх. Скоро, дуже скоро, тут почне зростати та будуватися справжня духовна перлина міста і разом з нею зростатимуть величні дерева посаджені гарними дітьми. Ми не встигнемо озирнутись як ці семикласники стануть дорослими, у них самих з часом будуть діти, такі ж як вони зараз, і в будь яку хвилину вони зможуть прийти до духовному комплексу і розповісти якими маленькими були ці дерева, і, як завдяки їх турботі і любові вони зросли великими і могутніми.

