Ще зовсім недавно українці жили під мирним небом, радісно зустрічали світанки і не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною. 24 лютого 2022 року наше життя змінилося. Страшна війна прийшла на нашу землю.
Найвищою нагородою тих, хто уцілів, -є життя, а для загиблих – пам’ять. 26 квітня відбувся урочистий захід вшанування загиблих воїнів ,випускників ліцею 16.
Вічна пам’ять Героям нашого часу випускникам колегіуму №16: Ковалевичу Вадиму, Охотському Матвію,Циганку Олесю,Колєснікову Анатолію,Олійнику Сергію ,Сєростанову Олександру,які віддали своє життя, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
Тож сьогодні , на знак пошани й пам’яті про загиблих захисників України ми створили калинову алею — символ майбутньої Перемоги.Також здобувачі освіти прикріпили своїх янголів як знак пам’яті про героїв, що віддали своє життя за мирне майбутнє для України.Ми будемо пам’ятати і шанувати подвиги наших українських героїв. Нехай запроменіють слова шани від наших символів — янголів пам’яті з щемливим болем наших сердець.Сьогодні, коли Україна потопає в сльозах від горя, з болем у серці говоримо: «Ми не тільки не хочемо війни, а просимо Бога зробити так, щоб вона нарешті закінчилася. Ми віримо в це!»

