Молодіжна рада м. Кам’янське організувала майстер-клас для дітлахів «Пуантилізм – малювання крапочками». Здобувачі освіти 3-ого класу переконалися,що творити можна будь-чим, що робить крапочки, – пензликами, пальцями, тупим краєм олівця, ватними паличками тощо. «На занятті малювали все те ,що їх оточує, – розповідає пані Ксенія.Усі чудово справилися із завданням.Малюнки вийшли різнокольоровими і життєрадісними. Певна, що вони обов’язково виконають всі заповітні бажання юних художників».


