«Школа майбутнього першокласника» розпочала свою діяльність .У форматі ігрових занять малюки познайомились зі школою та вчителями.Попереду на дітей ще чекає стільки неймовірно цікавого !Тож успіхів Вам ,дівчата та хлопці ,гарного настрою та цікавих уроків ! З вдалим та веселим стартом !
https://www.facebook.com/100029910620081/videos/369049169097808
