Змагання тривають. 01.02.24 р відбувся ІІ етап змагань з волейболу
серед дівчат в рамках всеукраїнського проекту “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” . Збірна команда дівчат «Ліцею 16» (вчитель фізичної культури Ошуркова І.А ) провела 3 гри у своїй підгрупі (Ліцей 18,34,35) та в результаті напруженноі боротьби ,командної гри і відчуття партнерства, отримали перемогу 3:0 в кожній грі.Таким чином команда вийшла до фінальних змагань. Дякуємо всім дівчатам за майстерність, прагнення до Перемого та дружню атмосферу і порозуміння в команді! Підтримуємо один одного .Бажаємо перемог, задоволення від кожного етапу гри.

