З метою формування здорового способу життя та широкого залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом, в рамках всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч» вчителі фізичної культури Ошуркова І. А. та Гершун О. В. провели змагання з баскетболу та футзалу.

