Театр – це життя, і треба вчитися грати свою роль. Але поки учні не визначилися із своєю роллю у майбутньому, вони мають змогу приміряти маску самовідданого героя, геніального вченого або навіть розлюченого звіра. Що і зробили учні шостих класів, інсценувавши детективну новелу, написану колишнім випускником нашого ліцею Сєрченко Ярославом .

