21 травня, учні 5-В (класний керівник Гладких-Буригіна Я. О.) та 5-Г (класний керівник Зборець С. В.) класів відвідали міську пожежну частину 7. Ознайомилися з однією з п‘яти бойових машин, дізналися про роботу пожежників і про техніку безпеки поряд з вогнищем. Співробітники пожежної частини привітали солодощами учня 5-Г класу Лаштобу Олексія, який разом з другом Добродзієм П. викликали пожежників для гасіння пожежі у дворі їх будинку. Було цікаво, корисно та весело)))

