13 квітня До Всесвітнього дня здоров’я у Центральному міському парку відбувся цікавий квест.Участь у заході взяли здобувачі освіти 8-Б, 9-А та 10-Б класів. Активні, кмітливі, допитливі, розумні – саме такими виявилися учасники квесту. Кожна команда мала пройти 8 станцій, вирішити найрізноманітніші завдання, пов’язані з темою спорт. На дітей чекали справжні випробування, де потрібно було проявити ерудицію, швидкість та фізичну підготовку. Кожна команда квесту отримала смаколики та почесні грамоти .Висловлюємо щирі слова подяки організаторам змагань.

