Що наші школярі найбільше чекають після наполегливого навчання? Звичайно ж, – канікули! Як час, щоб просидіти вдома? “Ні”, – скажуть вам активні і допитливі учні наших 5-А та 10-Б класів, які скористалися весняними канікулами, як нагодою, щоб відвідати пречудове місто Львів разом із класним керівником Кулєшовою Оленою Олегівною. Львів завжди зачаровує і в нього не можна не закохатись, якщо хоч раз там побували. Ось і ми відкрили це дивовижно цікаве історичне місто для себе! Площа Ринок, Собор Св.Єлизавети, Св. Петра і Павла, Домініканський Собор, Вірменський та Єврейський квартали передають історичний дух і надихають своєю величчю і красою. Відвідали відомий стадіон “Арена”, де українська національна збірна не програла жодного матчу, посиділи на місці, де був відомий у світі футболіст К. Роналду, дізналися як виглядають віп-ложі, насолодилися величним видовищем місця, яке може зібрати одночасно до 35,000 глядачів. Подорожувати сьогодні – це виклик і велика сміливість. А хоробрих важди супроводжує вдача! За всю подорож – жодної тривоги. Щасливі, натхнені, задоволені і здорові всі повернулися додому з приємними враженнями, “валізою” нових знань і яскравих емоцій, впевненістю в собі і мотивацією до нових відкриттів через подорожі. Вдячні : адміністрації ліцею – за підтримку, батькам – за довіру, собі – за прагнення пізнавати рідну країну!

