Про Шевченка можна розмовляти безперестанно. Про це довели учні 5-В та 5-Г класів на чолі своїми класними керівниками Зборець С. В. та Гладких-Буригіною Я. О., за підтримки вчителів української мови та сприянням бібліотекаря ліцею. Чого тільки не було в ці дні в закладі, і квести, і вікторини, і складання сенканів, а головне лунали вірші Тараса Григоровича, учні переглядали та знайомилися з картинами Тараса Шевченка. І як зазначено в народному прислів‘ї «Хто Шевченка прочитав, той багатшим серцем став».

