20 лютого, в день пам‘яті Небесної сотні в ліцеї 16 відбулася зустріч учнів 5-В класу ( кл.кер. Гладких-Буригіна Я.О.) та 5-Г класу ( кл.кер. Зборець С.В.) та членів шкільного гуртка “Сокіл” (“Джура”) (керівник Кисельова О.М.) з родиною загиблого випускника, захисника України Ковалевича Вадима Ігоровича. Життя цієї родини тісно пов‘язане з ліцеєм 16, колись тут навчалася мама захисника, зараз успішне навчання продовжує його син, учень 5-Г класу Євген Ковалевич. Про своїх близьких людей на війні розповіли Ліннік Кіра та Баглай Олександр. Ми непереможні!!! Слава Україні!
Героям слава!![]()

