Учні 9-В класу разом з класним керівником Корсун В.В. 30 січня завітали до Центру Молодіжних Ініціатив, де із задоволенням взяли участь у тренінгах «Життєстійкість» і «Медіаграмотність». Діти не тільки дізнались основи цих понять, але й проявили себе у цікавих конкурсах і інтерактивах. Усі залишилися дуже задоволеними.

