Зимові канікули повинні бути веселими й пізнавальними! Але яка ж радість без друзів? Тож 10 січня учні ліцею 16 зустрілися разом і дружно відвідали кінотеатр «ЦУМ-кіно»! Ліцеїсти 5-Б (Бойченко Є. В.), 5-В (Гладких-Буригіна Я. О.), 6-Б (Кисельова О. М.), 6-В (Гаража С. К.) класів переглянути справді різдвяний фільм – «Вонка»! Мотивуюча історія молодого шокалатьє захопила і розвеселила юних глядачів. А зустріч з однокласниками зробила канікули ще більш радісними та приємними!

