Життя в нашій школі не зупиняється ні на мить.
Креативно та цікаво ліцеїсти провели четвер та пʼятницю в стилі 60 -х ,80 -х та 90 -х під назвою «Назад у минуле»
Діти створили свій індивідуальний образ:підкреслили естетичну красу, витонченість, гармонійне поєднання сукні
зі шляпкою
,намистом та окулярами
Навіть відшукали вінтажні
костюми Adidas ,які носили модниці та модники в 90 -х.Тож далі буде …

