
Учні 9-В класу (класний керівник Корсун В. В.) 17-19 листопада відвідали місто Київ. Діти переглянули інсталяції, присвячені російсько-українській війні у PinchukArtCentre, побували у Національному музеї Голодомору, ознайомились з памʼятками ВВВ у Національному музеї історії України у Другій світовій війні, на власні очі побачили військову техніку, виставлену під відкритим небом у цьому музеї, і навіть піднялися на оглядовий майданчик, розташований на висоті 36,6м у меморіалі «Родина-мати». Але діти не тільки поглиблювали свої знання з історії, а й розважались. Вони відвідали Музей води, Музей медуз, Золоті ворота, погуляли відомим скляним мостом і Хрещатиком. Усі отримали неймовірні емоції та незабутні враження.
