У Ліцеї №16 з ініціативи учасників воєнно-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА»), рій «Гайдамаки», було організовано збір «посилок тепла» у зв’язку з настанням морозів.
До ініціативи долучилися учні, батьки та працівники ліцею. Для нашої шкільної спільноти це особливо важливо, адже серед захисників є батьки наших учнів і випускники закладу, які нині боронять Україну.
Усі посилки сформовано та відправлено через «Нову пошту» до Запорізької області для підтримки 33 окремого штурмового полку, 2 батальйону.
Окрема подяка Батьківському комітету 5-го класу за допомогу у відправці посилок.
Дякуємо кожному, хто долучився. Ліцей №16 і надалі залишатиметься активною, згуртованою та відповідальною спільнотою.
