Сьогодні 08 травня для здобувачів освіти 2-Б класу пройшов цікавий майстер-клас з квілінгу.Основною метою якого було не тільки навчити дітей мистецтву квілінгу, а й поглибити їх розуміння поняття “композиція”, розвивати творчість,уяву, фантазію та почуття прекрасного. Виховування естетичного смаку та охайного виконання виробу було також важливою складовою.
Діти досліджували основні елементи квілінгу, вчились виготовляти красиві закриті елементи,такі як півмісяць,квадрат, ромб, крапля,трикутник.Це дозволило їм створювати чудові композиції та втілювати свої фантазії в життя. Щиро вдячні пані Ксенії Alex Nikologorski за такий цікавий майстер -клас .

Сьогодні для здобувачів освіти 7-В класу разом з провели тренінг на тему: «Лідер та лідерство»,мета якого – виховати в учнів впевненість у собі та лідерські якості,розвинути комунікативні здібності,вміння опановувати себе у складних, стресових ситуаціях, покращити вміння висловлювати свою думку.Шляхом методу «Мозковий штурм»діти згадали все, що вони знають про лідерство,риси характеру лідера,про формального та неформального лідера.Робота тренінгу спрямована на виявлення лідерських здібностей учнів,вміння приймати рішення. Особливо цікаво пройшла робота в групах, під час якої семикласники створили свій власний образ сучасного лідера .

