Весна – це пора краси і тепла ясного сонця, це позитив, веселощі і щирі почуття. Весняний настрій,щирі дитячі емоції,незабутня атмосфера огорнули всіх присутніх глядачів під час святкового концерту в ліцеї 16.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Теплі слова вітання пролунали і від директора ліцею: «Нехай ця весна стане переможною для України! Бажаємо всім Миру та злагоди! Нехай сонячне яскраве проміння гріє душу та звеселяє серце! Щоб весна підняла бойовий дух та дала віру в близьку перемогу України!»

