Завершився міський етап Всеукраїнського спортивного проєкту для школярів «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходив під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України. Цього року збірні команди ліцей №16 змагались у 3 видах спорту:
баскетбол – хлопці (вчитель фізичної культури Ошуркова І. А.),
волейбол – дівчата (вчитель фізичної культури Ошуркова І. А.),
футзал (вчитель фізичної культури Гершун О. В.).
Боротьба за першість серед закладів освіти була дуже напруженою.
Вітаємо волейбольну команду дівчат з ІІІ місцем!!!
Баскетбольна команда хлопців була близька до перемоги та посіла IV місце.
Пишаємося нашими учнями. Бажаємо підкорення нових спортивних висот та досягнень!

