16 лютого до Дня Єднання здобувачі освіти ліцею 16 взяли участь у флеш-мобі «Єдине Серце України »#деньєднання#єдинесерце![]()
.Коли ми об’єднані одною спільною метою, ми нездоланні! Тож, нехай ця дата нам вкотре нагадає, що ми маємо й надалі підтримувати один одного й лише разом йти до Перемоги!
Кожен українець знає ВИШИВАНКА нас єднає! І єднають у житті Нас СЕРДЕНЬКА золоті, Жовто -блакитний Прапор наш єдиний Символи- святині Неньки -УКРАЇНИ.
