Віват красі і креативності!![]()
![]()
В ліцеї оголошено старт тематичної пʼятниці .І вже сьогодні (8 грудня )тема дня – «Окуляри.
Краватка
.Капелюх
» тому загальний дрес-код для дорослих і дітей – наявність цих аксесуарів ![]()
![]()
![]()
Наш ліцей замайорив окулярами,краватками та капелюхами різного стилю: від ділового до кумедного.
Було цікаво та незабутньо.

