
Непомітно пройшли два місяці ![]()
навчання![]()
. І для наймолодших школярів настало свято, якого вони з нетерпінням чекали – “Посвята в першокласники”. Лунала музика
,добрі і щирі слова
та щасливий дитячий сміх. Кульмінацією свята стало прийняття обіцянки ліцеїста : бути старанними у навчанні, сумлінно вивчати історію нашої країни, плекати рідне слово, знати Героїв України й ніколи не забувати того, що зробили вони для нації, народу, держави.![]()
Актив учнівського самоврядування охоче долучився до організації та підготовки свята своїм молодшим друзям. Новий статус було закріплено врученням значків з емблемою навчального закладу. На святі панувала приємна атмосфера родинного тепла, добра та затишку.
