У Кам’янському підбили підсумки діяльності активної учнівської молоді за 2025 рік. Традиційний щорічний захід зібрав найініціативніших та найактивніших представників молодіжної спільноти міста.
Організаторами події стали Департамент освіти та комунальна установа «Центр молодіжних ініціатив» Кам’янської міської ради.Під час заходу відзначили лідерів учнівського самоврядування та презентували результати проєктної діяльності Центру за минулий рік.Нагороди отримали найактивніші учасники ,серед яких — учениці ліцею,що вирізняються активною громадянською позицією та творчим підходом до реалізації шкільних ініціатив.
Молодь нашого міста — це рушійна сила змін і запорука майбутнього розвитку громади.


