Центр допомоги та логістики “Паляниця”
Благодійний фонд “Осоння України”
Машини ЗСУ.
Звітую. Не можна вже затягувати, бо люди чекають.
Ось ваши гроши на фото.
Ми з вами робили збір для 108 бригади на машину для підрозділу нашого друга Vladimir Nikulin .
Загалом зібрали 26 000 грн. +- Ще 32 000 грн зібрали учні і батьки нашої Колегіум Шістнадцять ( Вита Буй ) , де ми всі разом навчалися.
Дякую вам всім ! Окрема подяка анна мартисова !
Величезну суму додав наш друг, який постійно фінансує ЗСУ вже 4 роки на шалені суми. Обняв і подякував ! Далі все в процесі, за планом. Колись я напишу окремо про цю людину, коли буде його згода.
Гроши зібрали , тому вирішив зробити одразу дві машини цьому підрозділу БПЛА 108 бригади.
Поспілкувались з командиром Юрий Бунаков і все вирішили, як діяти і шо робити з максимальною користю і ефективністю для всього підрозділу. Обняв, друже.
Результат на фото.
Міцуха Л200 вже більше місяца працює на позиціях. ФОТО.
Рено мінівен дизельний для особового складу, приладдя або БК досі стоїть у нас і чекає Хлопців. ФОТО
У них дуже гаряче на Запоріжжі ! На днях чекаю в гості і оформимо доки правильно, поїде воювати. Може і сам гайну до них.
Продовжуємо !
Слава ЗСУ ! Слава Україні !


