Наша творча майстерня «Ginger Art
Fest» продовжує свою діяльність![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Вже четвертий рік поспіль ми продовжуємо нашу традицію,а саме розпис пряників.В цей раз у формі рукавички -символу тепла,затишку та турботи.А найголовніше…Усі розмальовані пряники ми відправляємо нашим Захисникам у ЗСУ, щоб зігріти їхні серця солодким смаком та частинкою домашнього тепла.



