11 грудня Кам’янська школа мистецтв №5 завітала до Ліцею №16 – і не з пустими руками! ![]()
Ми привезли магію
– концерт «Музика з улюблених мультфільмів!» ![]()
![]()
Наші учні та викладачі виконували живі мелодії, а на екрані оживали кадри з улюблених мультфільмів. Діти впізнавали героїв, радісно аплодували та бачили, як музика народжується прямо перед ними! ![]()
Живе виконання – це справжнє диво: розвиває слух, уяву та любов до мистецтва. А найкраща нагорода для нас – це очі, що світяться від захоплення, і щирі оплески ![]()
![]()
Дякуємо Ліцею №16 за теплий прийом!
Ми точно знаємо – такі музичні візити стануть доброю традицією. Адже мистецтво не повинно залишатися за межами шкільних стін!




