У п’ятницю, 5 грудня, на базі Ліцею №25 відбулися змагання з волейболу «Пліч-о-пліч» серед дівчат 9–11 класів.
Команда дівчат Ліцею №16 продемонструвала справжню спортивну відвагу та характер. Ігри були запеклими, емоційними та повними інтриги.
Перший матч ми провели проти потужної команди 15-го академічного ліцею — одного з лідерів міста. Гра була напруженою, кожен м’яч — як фінальний. Підсумок зустрічі: 2:1.
Хоч нам і не вдалося вийти з групи переможцем, команда показала витримку, згуртованість і справжній бойовий дух.
У другій грі нашими суперницями стали дівчата Ліцею №23. Тут Ліцей 16 продемонстрував упевнений темп, чітку взаємодію й здобув перемогу з рахунком 2:0, що принесло нам яскраве та заслужене ІІІ місце й почесний кубок
.
Дякуємо всім, хто підтримував нашу команду — педагогам, учням,хто вболівав у залі, батькам.
Окрема подяка Ліцею №25 за теплий прийом та якісну організацію змагань.
Ми продовжуємо рух уперед.
Пліч-о-пліч — до нових перемог!

