Сьогодні ЗДО № 26 “Золота рибка”
наповнився радістю, творчістю та теплом.До малечі завітали директор та лідери учнівського самоврядування ліцею №16,які організували чудовий майстер-клас із розпису пряників-рукавичок.Зустріч розпочалася з енергійної руханки,після якої діти з натхненням взялися до творчості.Малюки розмальовували ароматні пряники,створюючи справжні шедеври .Після майстер-класу до дітей звернувся директор ліцею №16 ,яка привітала малюків,побажала їм цікавих відкриттів і нових творчих звершень.Щирі слова Віти Віталіївни додали чарівній атмосфері ще більшого тепла та натхнення.Наприкінці заходу дітям подарували приємні подарунки та кульки ,що викликало піднесений настрій і усмішки.Висловлюємо подяку ГО «Бджола» за підтримку та сприяння проведенню цього чудового заходу.
Дякуємо за співпрацю, дитячу радість та щасливі очі!




