У нашому ліцеї знову запанувала творча атмосфера.
Протягом тижня учні 1 -11 класів розписували пряники у формі рукавички — символу затишку,турботи та людського тепла, яке так необхідне нашим захисникам. Цей захід є не лише творчою майстернею. Він — про виховання відповідальності та вдячності.Про розуміння того,що навіть маленькі добрі справи можуть мати великий вплив. Про підтримку Збройних Сил України та повагу до волонтерів, чия самовідданість надихає нас щодня. «Бажаю всім натхнення,гарних емоцій і радісних моментів творчості.
Нехай кожна розмальована рукавичка стане символом нашої єдності,підтримки й віри в Перемогу!Разом ми — сила!»-зі словами вдячності промовила директор ліцею Віта Віталіївна.
Особливу подяку висловлюємо ГО “Бджола”за підтримку у реалізації ініціатив.




