Соціальним педагогом Власюк Г.Ю. було проведено урок “Права людини та дитини” з учнями 4-А та 5-Б класів. Під час уроку діти дізнались цікаві факти про історію формування прав дитини, обговорили які права мають сучасні діти та дізнались про те, що всі діти рівні у своїх правах. На завершення уроку склали сенкан щасливого дитинства



