Шановна Віто Віталіївно, натхненний колектив, учні та батьківська родина Ліцею №16!
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди величного ювілею — 90-річчя вашого закладу!
Дев’ять десятиліть — це шлях, сповнений невтомної праці, професійного зростання, творчості та великої любові до дітей. Це роки, упродовж яких Ліцей №16 став осередком знань, розвитку, гідності та відповідальності. Ваш внесок у формування успішного майбутнього покоління — неоціненний.
Від Початкової школи «Волошка», від всього педагогічного, шкільного колективу, від батьків – щиро дякуємо вам за мудре лідерство, щоденну працю й багаторічну плідну співпрацю між нашими закладами. Ми пишаємося тим, що разом створюємо освітній простір, де кожна дитина має можливість зростати, навчатися й розкривати свої таланти.
Бажаємо вашому ліцею й надалі залишатися осередком освіченості, стабільності та натхнення.
Нехай у кожному класі панує атмосфера довіри й творчості, а у вашій дружній команді — єдність, підтримка та професійний запал.
Нехай попереду буде ще багато успішних років, мудрих рішень, перемог і яскравих здобутків!
Миру, процвітання, нових звершень і невичерпної енергії!
З повагою та вдячністю,
директор Початкової школи «Волошка»
та колектив закладу!


https://www.facebook.com/share/r/1E1ba2BUaN/
