Ліцей 16 проводив 16 жовтня -Всесвітній день здорового харчування.





Цей день став пізнавальним для учнів ліцею.Напередодні дня харчування учні долучилися до ознайомлення “Щоб здоровим зростати потрібно корисну їжу вживати”.





Зробили кожен з дітей свою власну “Тарілку здорового харчування”.Дізналися ,що перед кожним вживанням їжі потрібно не забувати й про гігієну миття рук.Переглянули відеоролик “Техніка миття рук”.Під час заходу школярі у цікавій та інтерактивній формі, розрізняли корисні та шкідливі продукти, їх збалансованість.



