Сьогодні у ліцеї №16 символічно, у День пам’яті загиблих випускників — захисників України, відкрили пам’ятну стіну «Герої виростають з дітей. А янголи — з Героїв», яка буде нагадувати нам про подвиг наших випускників, про жертовність кожного з Героїв, про материнське і людське горе, біль утрат, про тих, хто ціною власного життя виборював нам мирне небо.
Ми з шаною схиляємо голови перед нашими Героями, нашими Воїнами, нашими Захисниками, які віддали найдорожче — своє життя за Україну, за кожного з нас…
Ці Герої — це випускники нашого закладу.
Вічна пам’ять Героям нашого часу — випускникам ліцею №16:
Ковалевичу Вадиму, Охотському Матвію, Циганку Олесю, Колєснікову Анатолію, Олійнику Сергію, Сєростанову Олександру, — які віддали своє життя, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
Лише тримаючись духом і серцем, ми єдині та непереможні.
Посилання на сайт Загиблі випускники “Вони за нас на небі! За них ми на землі!
