У нашому закладі стартує з 24.04.25 по 30.04.25 “Європейський тиждень імунізації” головна мета якого привернути увагу до важливості профілактичних щеплень для здоров’я кожної дитини.Медична сестра Ганевич В.Ф разом з педагогом фізичного виховання Китайцевою К.А. та учнями 3-А класу підготували руханку до тижня імунізації під гаслом “Весела руханка в боротьбі з вірусами”.
