Щемливий випускний вечір 11-х класів![]()
…Надзвичайні емоції батьків,випускників, педагогів,гостей свята… Байдужим не залишився ніхто…Безліч приємних емоцій, теплі слова, щирі сльози радості та посмішки переповнювали вчора ![]()
![]()
Випускний вечір пройшов у дружній атмосфері, всі присутні отримали багато яскравих вражень.
У добру путь, випускники!!! Нехай ваш життєвий шлях буде сповнений лише позитивними подіями!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

