23 квітня у нас була надзвичайно цікава,змістовна зустріч! Здобувачі освіти 8-Б класу прослухали лекцію про специфіку роботи рятувальників. Нам продемонстрували пожежний автомобіль та рятувальне обладнання, спецодяг,призначений для роботи в небезпечних умовах, провели практичне застосування вогнегасників. Діти брали участь в умовному гасінні пожежі, посиділи в пожежній машині, приміряли елементи одягу, зарядились новими емоціями і залишились надзвичайно задоволеними.Щиро вдячні пожежній частині за організацію зустрічі. Бажаємо вам життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння народу!

23 квітня у нашому ліцеї відбувся День цивільного захисту
Протягом дня педагогами закладу та інструкторами ГО «Червоний хрест України було проведено уроки з мінної безпеки у 1-х, 3-х, 5-В та 6-А класах. Під час уроків було надано ключову інформацію з мінної безпеки, яку дитина має знати, щоби вберегти своє життя: ознаки вибухонебезпечних предметів, місця перебування, яких варто уникати, попереджувальні знаки й правила безпечної поведінки.
У 10-Б класі інструкторами ГО «Червоний Хрест України» було проведено навчання з надання домедичної допомоги. Зокрема, учнів було ознайомлено із клінічними ознаками, особливостями діагностики, класифікації кровотеч, порядком дій у такій ситуації, способами зупинки кровотечі у залежності від її виду.
З учнями 8-А класу інспектором СЮП ВП Кам’янського РУП лейтенантом поліції Дариною Довгополою було проведено бесіду щодо алгоритму дій у разі отримання сигналу «Увага всім! Повітряна тривога!» у поза навчальний час, з правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та про права та обов’язки громадян у сфері цивільного захисту.

23 квітня учні 5-Г клас разом з батьками та під керівництвом кл.керівника Зборець С.В. відвідали Екопарк Ковалівка, в якому знаходиться один з найбільших контактних зоопарків в Україні. Дітей з радістю зустріли кізочки, баранчики, лами та альпаки, яких можна було погладити, обійняти і погодувати. Також в екопарку багато видів хижаків, зокрема тигри, рисі, пантери, сервали, каракали, оцелот та ін. Поспілкувалися та погладили лемурів. Просто пройти повз Не можливо було без посмішки пройти біля грайливих та дружніх єнотів полоскунів та носух, цікавого верблюда та смішних поросяток. Діти зробили для себе цікаві відкриття!!! Далі буде ще цікавіше, мандри тільки починаються!!!

