21 лютого до міжнародного Дня рідної мови на базі театру ім. Лесі Українки відбувся міський фестиваль-конкурс української пісні «Вінок України – 2024». Цього року на гідному рівні наш ліцей представляла учениця 9в класу Маргарита Маханько.
Пишаємось нашими талановитими учнями та бажаємо нових творчих звершень!!! Дякуємо організаторам конкурсу, управлінню молоді та спорту КМР, за свято української пісні, яке пройшло емоційно, яскраво, весело, залишивши тільки позитивні емоції у всіх присутніх.

До рідного слова торкаюсь душею…
https://www.facebook.com/100029910620081/videos/955967769147897
За ініціативою Молодіжної ради м. Кам`янське, в рамках відзначення Дня рідної мови в Ліцеї №16 був проведений патріотичний диктант.
В заході взяли участь старшокласники та вчителі нашого закладу, а також освітяни міста та небайдужі громадяни. Найкращі знавці рідної мови були нагороджені подарунковими сертифікатами від міського голови Андрія Білоусова. Сьогодні, у міжнародний День рідної мови, свято української мови – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. І саме сьогодні, 21 лютого ми маємо чудову нагоду освідчитись у любові до рідної української мови і вкотре належно вшанувати її. Бо українська – це мова свободи й волі, могутня зброя українського народу в боротьбі за нашу незалежність і Перемогу. ![]()
![]()

