До Дня Безпечного Інтернету соціальний педагог Власюк Г.Ю. та вчитель історії та етики Кисельова О.М. провели урок – бесіду “Я знаю, як спілкуватися в Інтернеті” для учнів 6а та 6б класів. Учні переглянули та проаналізували мультфільм і соціальний відеоролик про безпеку дітей в мережі Інтернет та соціальних групах, повторили правила поведінки в мережі. ![]()

