
Кожного року 11 листопада відбувається святкування Дня оригамі. Разом зі здобувачами освіти ми завітали у світ стародавнього японського мистецтва оригамі – моделей, створених з паперу. Юні майстри з задоволенням створювали своїх чудернацьких тварин, чарівні квіти, новорічні прикраси.
