
Учасники освітнього процесу ліцею №16 в жовтні долучилися до міської благодійної акції зі збору макулатури «Папір для добра». Наш навчальний заклад зібрав 412 кілограмів макулатури. Найбільше принесли здобувачі освіти 4-б класу (класовод Присяжнюк О. О.) – 88,5 кг паперу та посіли ІІ місце серед навчальних закладів міста. Учні були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від ГО «Молода бджола» та міського голови Андрія Білоусова! Дякуємо кожному, хто долучився до цієї акції. Спільними зусиллями ми крокуємо до Перемоги!
