
27-28 жовтня делегація ліцею №16 (у складі здобувачів освіти 9-11 класів) взяли участь у XIV Всеукраїнському форумі «Формула успіху правової держави очима дітей» м.Тернопіль ,який проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, під патронатом Тернопільської міської ради.Захист проєкту «Тобі,Україно моя,і перший мій подих,і подих останній тобі» передбачав виховання в дітей високих правосвідомих моральних якостей,що дозволить упровадженню сучасних технологій національно-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадянської ідентичності.
